תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

אבי בחט מטפל במגע ותנועה

לחיות עם לב פתוח

כיצורי אנוש קיבלנו אופציה שלא קיימת אצל יצורים חיים אחרים שפועלים על פי אינסטינקטים ראשוניים גרידא. הערך המוסף שקיבלנו הוא – החיבור למהות שלנו. אבל האופציה הנוספת הזו ממש חופנת בחובה גם את הנפילה שלנו.

הפער בין המהות שלך למה שאתה עושה בפועל- עלול לייצר מחלות

אם לא מגיעים למימוש האופציה הזו, אם אנו לא מחוברים לטבע האותנטי שלנו ועשוים "עם הידיים" משהו אחר הסוטה מן המהות שלנו – כאשר הקשר הזה חסום - נוצר דיסוננס שסוגר את הלב ומייצר חסימות, מצוקות גופניות ומחלות.

פתיחת הלב היא המשימה הכי לא פשוטה שניצבת בפנינו

אנשים חיים את חייהם עם לב סגור בגלל חרדה ממה שעלול להגיע כשהלב פתוח. לב פתוח משמעותו דרך דו סטרית: לא רק לתת אלא גם לקבל ובמסגרת הקבלה אדם יודע שהוא עלול לחטוף גם מתקפות כמו למשל ביקורת על המהות שלו. מסיבה זו הוא חי עם לב נוקשה קישח וסגור וכאן נוצרות בעיות.

לחיות מתוך גישה של משחק

לדעתי כדאי לאדם להשקיע בפתיחת הלב כי כשהלב פתוח, כשהגישה אל החיים יותר "משחקית" הדברים זורמים בגוף והאדם נהנה לשהות בתוכו גופו ברגיעה. הדרך הקצרה והיעילה להגיע למקום כזה היא לבחור לעשות את מה שאתה אוהב ולעסוק בו ולצמצם ככל שניתן את הפער הזה בין המהות ובין העשיה
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הגוף מכיל תבונה עמוקה שחסרה לבעליו. לפיכך, אנו נותנים לגופנו פקודות חסרות הגיון ושכל ישר

    הנרי מילר