תרופות סבתא

רפואת תדרים הינה טכנולוגיה לאבחון מדויק של מחלות וטיפול בהן באמצעות רטטים המחזלים את מחולל המחלה

רפואת תדרים הינה טכנולוגיה חדשנית שיוצאת מתוך הנחת היסוד כי בכל אטום  תא או צבר של תאים, קיים תדר האופייני לו - ורק לו. היום משתמשים בשיטת הביורזוננס לטיפול במגוון רחב של מחלות והפרעות גופניות החל בפיסורה, דרך סוכרת וכלה בסרטן. ד"ר קרלה אנגל מגן משרטטת את עקרונות השיטה ומסבירה מדוע היא אפקטיבית

ביורזוננס (רפואת תדרים)

אנגל-מגן: במילון הרפואי, מוגדרת רפואת תדרים, כגישה טיפולית הוליסטית הכוללת טכניקות ושיטות טיפול הנעזרות באנרגיה מהדהדת ועיקרה, החזרת תדר מתאים לכל איבר בגוף (מכאן השם רפואת תדרים). על ידי השימוש ברפואת תדרים ובעקר רפואת תדרים ממוחשבת, ניתן לטפל במחלות ובעיות גופניות ונפשיות. רפואת תדרים מהווה מצד אחד כלי אבחוני וטיפולי מושלם ומצד שני, טכניקה של רפואת תדרים, מסוגלת לטייב את היעילות של כל טיפול אחר

מה זו רפואת תדרים ממוחשבת?

רפואת תדרים ממוחשבת, הנחשבת כיום לרפואת העתיד –מייצגת את הגישה ההוליסטית האמיתית המהווה את הגישור בין הרפואה המשלימה לבין הרפואה המודרנית, הקונבנציונלית. היא פועלת על סמך איתור תדרים שבהם תגובת הגוף היא שונה מהרגיל ומשדרת תדרים אחרים ולא התדרים הנורמליים. לאחר איתור התדרים הלקויים בגוף, אפשר לזהות לפיהם את הגורם מחולל המחלה הנקרא פאתוגן (מחולל מחלה).

במה שונה רפואת תדרים מהרפואה הקונבנציונלית?

שיטת הריפוי הקונבנציונלית, מתבססת על התפישה הנקראת תפישה ניוטונית – הגורסת שהגוף הוא עשוי חומר אשר במצב של חולי קיים בו ליקוי (כימי או פיזי) ואותו אנו מנסים להחזיר למצבו הקודם באמצעות טיפול בכימיקלים או התערבות כירורגית. לעומת זאת, שיטות ריפוי התדרים מבוססות על התפישה של איינשטיין – שכל גוף או חומר הוא גם אנרגיה ולכן מהווה מקור תדר. מכאן כל שינוי מהתדרים הבסיסיים נחשב כמהווה סימן לליקוי או למחלה.

יתרון נוסף של רפואת תדרים הוא שבדרך כלל שינויי התדרים מופיעים הרבה יותר מוקדם מאשר הופעת המחלה בגוף – ולכן אם מגלים ליקויים בתדרי הגוף, ניתן למנוע מחלות עוד לפני שהן מתפרצות במלוא עוצמתן הפיזית.

איך מחזירים לגוף חולה את התדר הבריא?

בטכנולוגיה של רפואת תדרים משתמשים בטכניקת ריפוי מבוססת על החזרת התדר הבריא לגוף באמצעות מכשירים, שפותחו במיוחד לשימוש בתחום של רפואת תדרים, המפיקים תדרים מסוימים שנבחרים מתוך ספקטרום רחב ביותר ומחזירים את הרטט הטבעי לאותו איבר, באופן, שכל האטומים חוזרים לרטוט בתדר הנכון להם.

כאשר לאדם חולה, צפויה דרך ארוכה של נדודים מרופא לרופא, צריכה מרובה של תרופות וטיפולים קשים, רפואת תדרים ממוחשבת, עשויה לענות על הדרישות ההולכות וגדלות בתחום הרפואה, שבימינו נאבקת קשות עם מגבלות כלכליות וארגוניות. שבשנים הבאות, תרומתה של רפואת תדרים תורגש יותר ויותר והמגמה של רפואת תדרים תצליח לרכוש לעצמה את המקום המגיע לה בתחום הרפואה המשולבת הממלכתית.

עד כמה רפואת תדרים אפקטיבית?

בתחום של רפואת תדרים, (בניגוד לשיטות ריפוי סימפטומטיות, המבוססות בעיקר על הקלה בתסמינים), כאשר מהדהדים תדר מתאים במדויק למטופל, בשילוב עם טיפולי עזר יעילים ובדוקים, מצליחים להגיע לאחוזי ריפוי מרשימים אם מבחינה פיזית ואם מבחינה רגשית ואנרגטית. שיטה טיפולית זו, קלה, איננה חודרנית או פולשנית ולא מחדירה שום חומר מכל סוג לגוף.

באלו מחלות מטפלת רפואת תדרים?

ניתן לטפל בעזרת רפואת תדרים, בבעיות אקוטיות (חריפות) או כרוניות (ממושכות), כגון מחלת הסוכרת, בעיות עיכול, כלי דם, הפרעות קשב וריכוז, לחץ דם גבוה, סרטן ואיידס, תסמונת העייפות הכרונית, אלצהיימר, פרקינסון, שפעת, הזדקנות מוקדמת ועוד שורה ארוכה של מחלות גופניות או נפשיות.

מה מקור שיטת הביורזוננס? מי ייסד אותה?

תחילתה של רפואת התדרים נוסדה בשנת 1920 על ידי חלוצי התחום: דר. אלברט אבראמס, דר. רות דרוון, רויאל רייף ואחרונה חביבה מאד על מטפלים הוליסטים, דר. חולדה קלרק. המאפיין המשותף שלהם הינו רקע מדעי מבוסס היטב, הכרה על ידי החוגים הקונבנציונליים ויכולת מנטלית לצאת ממעגל הגישה המוסכמת הבטוחה. כולם ידעו רדיפה קשה בזמנם, אך בזכותם בלבד התקדם כל רעיון המכשור המבוסס על אנרגית רטט בתחום הרפואה וגם בזירת התקשורת.

דר אלברט אברהמס מיייסדי הביורזוננס

דר. אלברט אברמס, האמריקאי, רופא פנימי ופרופסור לפתולוגיה מוערך ביותר, מומחה בנוירולוגיה, גילה שצלילים הנשמעים בבדיקת בטן של חולים ,משתנים בהתאם למסלול המחלה. הוא שכלל את בדיקת תדרים אלה שניתן לשמוע בעזרת תיל נחושת. עידון ושכלול השימוש בתדרים ובתהודה שלהם, אפשרו לו לאבחן במדויק מחלות שונות. בהמשך עבודתו בשיטה זו, הוא גילה שחיבור החולה לתרופות באמצעות תיל נחושת, הווה שיטת ריפוי חדשנית ביותר.

דר. רות דרוון ממייסדי רפואת התדרים

דר. רות דרוון כירופרקטית, הייתה הראשונה לגלות שהטפול של דר. אברמס ניתן לביצוע גם בלי חוטי נחושת, אלקטרודות ונגדים. היא נחשפה לשיטת גלי הרדיו לשימוש רפואי. בנוסף היא גם הייתה הראשונה שהצליחה להפיק צילומים של רקמות רקות ונוקשות של גוף האדם וכך נולד אבי ה-CT המודרני. משום מה שמה לא הוזכר מעולם בספרי הרפואה הקונבנציונלית.

התגליות של ריימונד רייף בזירת הרפואה הרוטטת

ריימונד רייף, דוקטור כבוד של אוניברסיטת היידלברג, בן זמנו של אברמס, פיתח טכנולוגיה שבשימוש עד היום, בתחום האופטיקה, אלקטרוניקה, ביוכימיה, רדיוכימיה, בליסטיקה ותעופה. התגליות של אברמס נחשפו באמצעות תדרי הצלילים, התגליות של רייף נחשפו באמצעות האור. בשנת 1920 הוא פיתח מיקרוסקופ עוצמתי כל כך, שניתן היה לראות באמצעותו חיידקים חיים לפי צבעם. באותו זמן הוא פיתח גם מחולל התדרים של רייף, אשר מתוכנן לחולל תדרים בצבע החיידקים. חשיפת החיידקים לפרצי אור בעוצמה רבה, גורמת לאותם החיידקים להתפקע. מאוחר יותר הוא גילה את קיומו של ווירוס אשר הוא טען שמסוגל לגרום למחלת הסרטן ועקב כך הוצא מקהילת הרפואה הקונבנציונלית. יתרה מזו, הוא גם מצא תדר של גל רדיו שמסוגל לתקוף להשמיד בהצלחה את הווירוס המדובר. הוא הצליח להשיג מימון להמשך הניסויים שלו בהם השתתפו 16 אנשים חולים בסרטן ושחפת מתקדמת וכולם נרפאו. המוסד הרפואי, לא רק שלא מימן לו את המשך המחקר, אלא, הוא הותקף ללא רחמים על ידי האגודה הרפואית האמריקאית והושתק לפני שהטפולים שלו נעשו זמינים.

דר. חולדה קלארק

החלוצה האחרונה בתחום, הייתה דר. חולדה קלארק. היא הייתה בעלת תואר אקדמי בביופיזיקה והשלימה את הדוקטורט שלה בפיזיולוגיה של התא ב-1958. היא התעניינה בעקרונות הנטורופתיה ולמדה ב- CLYTON COLLEGE OF NATURAL HEALTH. כעבור שש שנים היא פיתחה התקן אלקטרוני לצורך סריקת הגוף האנושי לצורך אבחון וריפוי מחלות בעזרת תדרים. המתקן שלה שעסק בעיקר בנושא טפילים, נקרא זאפר, שם הנהוג עד היום. התגלית החשובה ביותר שלה הייתה חשיפת קיומו של הווירוס HIV האחראי למחלת האיידס.

צבי קמיל

בזמננו אנו, התברכנו לזכות באיש ענק, צבי קמיל ז"ל, יו"ר הוועדה לבטיחות גרעינית, הוא האיש שאחראי כבר 20 שנה למניעת אסון גרעיני. הוא יצר את מכשיר ה-MRI הראשון בישראל והמציא את כרטיס החיוג בטלפון שנמצא בשימוש ברחבי העולם לצד מכשור רפואי מתקדם. הוא ייסד את חברת AEROTEL ביחד עם מר אלי נחייסי, המתמחה בייצור מכשור רפואי. בין ההמצאות שלו נמצא גם מכשיר התדרים המודרני ביותר, פרי פיתוח ישראלי, הנקרא MD WAVE והפועל על יסוד שדות מגנטיים חלשים.

רפואת התדרים כוללת שיטות ומכשור שונות כגון התקן EAV המודד את המרידיאנים. מתקנים דוגמת QXCI שפותח ב-NASA והמכשיר הנקרא LIFE SYSTEM משלב את תגובת הביופידבק עם תדרים. מכונת ה-BICOM המתבססת על עקרון הביורסוננס, זאת אומרת שזרם החשמל של גופנו יכול לסמן לנו עיוותים בסיגנלים החשמליים הנותנים לנו אינפורמציה על מחלות ואפשרויות ריפוי.

רפואת תדרים: סיפור הצלחה אישי

באופן אישי אני מנהלת פרשיית אהבים מרגשת עם תחום רפואת התדרים מזה מספר שנים. סבלתי קשות ממחלה חשוכת מרפא אשר הסבה נזק גדול לעצבים שבתוך חוט השדרה. ווירוס זה נוהג להתחפר בתוך סיבי העצב ולחפור תעלות לכל אורך העצב. הייתי משותקת כחצי שנה ולאחר מכן הווירוס שגרם למחלתי החל להתפשט ולהתקדם במעלה עמוד השדרה עד לאוזניים ומשם חדר למוח וגרם לדלקת חמורה. מצבי התדרדר עד שלא יכולתי לתפקד כלל. אחרי 7 שנים, הסבל שלי היה בלתי יתואר. הרגשתי את מותי קרב מבלי שיכולתי לקבל עזרה מהרפואה הקונבנציונלית או מכל סוג אחר ומבלי היכולת לעזור לעצמי. הפסקתי לקוות והייתי בטוחה שכל מה שנותר לי, זה להיפרד ממשפחתי ולהתפלל. ואז תפילותיי נענו. הופניתי לצבי כמיל, איש יקר ובלתי נשכח, ממייסדי חברתAEROTEL ולהפתעתי הוא אמר לי, שיש באפשרותו לעזור לי, בעזרת מכשיר תדרים הנקרא MD WAVE........

בתום 4 חודשים של טפול בתדרים אינטנסיבי, חזרתי לתפקד בהדרגה וכעבור חצי שנה שבתי לעבוד בעוצמה מלאה. מאז עברו מספר שנים ועדיין אינני סגורה עם עצמי, האם לקרוא לזה נס או לקרוא לזה פשוט רפואת תדרים.

דר קרלה אנגל מגן, טלפון 050-7317166
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אף אחד לא יכול להיות רופא  טוב, אלא אם כן הוא היה פעם חולה בעצמו

    פתגם סיני